Od kilku lat Gemini Park wspiera siatkarki Bialskiego Klubu Sportowego S.A. Na mocy tej współpracy bielskie siatkarki uczestniczą w wielu akcjach promocyjnych i społecznych organizowanych przez Gemini Park. I choć w roku 2020 ze względu na pandemię, akcji tych niemal nie było, to liczymy, że w 2021 roku znów będziemy mogli być ich częścią.

Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. To również przyjazne miejsc dla rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji. Jedną z nich jest „Park W DECHE!” - wyjątkowe miejsce, które bawi i uczy. Gemini Park Bielsko-Biała szczególnie dba o lokalną społeczność Bielska-Białej i okolic. Wspiera akcje charytatywne, kulturalne i sportowe, współpracując z wieloma klubami sportowymi w tym siatkarkami BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

W nowym sezonie Gemini Park będzie też współorganizatorem Strefy Zabaw dla Dzieci podczas meczów bielszczanek w hali pod Dębowcem.

- Cieszymy się, że mimo panującej pandemii i wielu problemów z nią związanych, Gemini Park Bielsko-Biała będzie z nami przez cały 2021 rok. Mamy nadzieję, że gdy tylko nasze życie wróci do normy i znikną wszystkie obostrzenia, będziemy mogli pojawiać się w Gemini Park częściej niż w ostatnim sezonie. Wierzymy, że nowa umowa przyniesie korzyści obu stronom - mówi Aleksandra Jagieło Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Dziękujemy Gemini Park za zaufanie!

Więcej o Gemini Park Bielsko-Biała możecie przeczytać tutaj: https://bielskobiala.geminipark.pl/

Cieszymy się, że jesteście z nami!