Za nami wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu „Siatkówka łączy / Volejbal spája", dofinansowanego przez Unię Europejską z programu Interreg Polska-Słowacja. Przez dwa dni zawodniczki z Bielska-Białej i Żyliny trenowały wspólnie, budując nie tylko umiejętności, ale i relacje ponad granicą.