Fitness Club BeFit został stworzony z myślą o całych rodzinach. Promuje zdrowy i aktywny styl życia, dlatego swoją ofertę kieruje do osób w prawie każdym wieku. Nowoczesne wyposażenie, bezpieczne sprzęty i przyjazna atmosfera stwarzają klimat miejsca, w którym rodzina może spędzić czas na budowaniu więzi poprzez sportową rywalizację.

W Fitness Clubie BeFit znajdują się nie tylko sprzęty fitness, które pomagają zbudować formę, ale także można uzyskać profesjonalne porady dietetyka i osobistego trenera. BeFit pomaga stworzyć indywidualny plan ćwiczeń dopasowany do oczekiwań ćwiczącego, jego możliwości i trybu życia.
Po zakończeniu treningu każdy z ćwiczących może skorzystać z kawiarenki, która koresponduje z misją BeFit, a więc promowanie zdrowego stylu życia. W menu znajdują się świeże soki, orzeźwiające koktajle oraz zdrowe przekąski.

Dzięki umowie z Befit bielskie siatkarki będą mogły korzystać ze wszystkich urządzeń dostępnych w Fitness Club BeFit, a logo BeFit znajduje się na banerach, roll-upach i wszystkich komercyjnych publikacjach naszego klubu. W tym miejscu Fitness Club BeFit chcemy bardzo serdecznie podziękować, że mimo pandemii, wciąż możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które znaleźć można w BeFit. Wiemy, że obostrzenia nie dotyczą sportowców zawodowych, którzy nadal mogą ćwiczyć w siłowniach, ale fakt, że w tych trudnych czasach Wasze drzwi są dla nas otwarte bardzo mocno doceniamy!

- Befit jedna z najbardziej popularnych sieci klubów fitness również w tym sezonie jest z nami. Możemy w idealnych warunkach zadbać o naszą formę fizyczną, a fachowa kadra i pełen profesjonalizm świadczonych usług, to zaczęta dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i ciało – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o naszym nowym Partnerze Silver znajdziecie  tutaj: http://bielsko-befit.pl/

Dziękujemy, że jesteście z nami!