Zapowiadając mecz z Rotuzem Bronów oddajemy głos trenerowi bialskiej Stali, Kamilowi Sekule, który dokonuje m.in. podsumowania minionego okresu przygotowawczego oraz ocenia jakość kadry na ten sezon. 

 

Ocena okresu przygotowawczego.

- Jestem bardzo zadowolony z okresu przygotowawczego. Plan, który sobie nakreśliliśmy, udało się zrealizować w 95 procentach. Frekwencja na treningach dopisywała, zagraliśmy szereg wartościowych meczów, które pozwoliły dokonać wyboru "11" na pierwszy ligowy mecz.

 

Podsumowanie ruchów kadrowych.

- Kadra, którą tworzyliśmy razem z zarządem, jest jakościowa i liczna, co również mnie cieszy. Na start zmagamy się jednak z pewnymi problemami zdrowotnymi i wyjazdami, ale jestem dobrej myśli, że zawodnicy, którzy wybiegną na boisko podołają zadaniu. 

 

Emocje przed debiutem w ligowym meczu.

- Nie mogę już się doczekać meczu z Rotuzem. Zdajemy sobie sprawę, że bronowianie tworzą solidny zespół, ale wiemy też, że posiadamy argumenty, które pozwolą nam wygrać to spotkanie. 

 

Kilka słów o Rotuzie Bronów… 

- Jest to drużyna tworzona od dłuższego czasu, przez co jej zgranie jest mocnym punktem. W Rotuzie pracuje od kilku lat także trener Jakub Kubica, który dobrze potrafi poukładać zespół. Rotuz ma w swoich szeregach ciekawe indywidualności, jak np. Daniel Feruga, dlatego spodziewamy się trudnego meczu z solidnym rywalem, jak już wspomniałem. 

 

BKS Stal Bielsko-Biała - Rotuz Bronów, 12 sierpnia 2023, g. 17:00

Stadion Miejski przy ul. Młyńskiej 52. B