Tenis stołowy: Pewne zwycięstwo BKS Stal Bielsko-Biała w 1. lidze!
Tenisiści stołowi BKS Stal Bielsko-Biała odnieśli efektowne zwycięstwo w sobotnim meczu 1. ligi grupy południowej mężczyzn. Na własnym terenie pokonali beniaminka rozgrywek, Sanok Rubber SKT Sanok, wynikiem 8:2.
Do sukcesu drużyny przyczynili się:
- Szymon Kolasa i Daniel Bąk, którzy zdobyli komplet punktów,
- Bartosz Czerwiński – 2 punkty,
- Maciej Podsiadło – 1 punkt.
BKS Stal Bielsko-Biała - Sanok Rubber SKT Sanok 8:2
Stół 1.
Daniel Bąk - Parthav Kelkar 3:0 (11:1, 11:8, 11:6)
Szymon Kolasa - Michał Olbrycht 3:0 (13:11, 11:9, 12:10)
Daniel Bąk - Michał Olbrycht 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
Szymon Kolasa - Parthav Kelkar 3:0 (11:4, 11:7, 11:3)
Daniel Bąk/Szymon Kolasa - Parthav Kelkar/Grzegorz Poliniewicz 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
Stół 2.
Bartosz Czerwiński - Jakub Chmielowski 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
Mateusz Gawlas - Grzegorz Poliniewicz 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 9:11)
Bartosz Czerwiński - Grzegorz Poliniewicz 3:0 (11:9, 13:11, 11:6)
Maciej Podsiadło - Jakub Chmielowski 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 11:8)
Maciej Podsiadło/Bartosz Czerwiński - Michał Olbrycht/Jakub Chmielowski 1:3 (11:9, 2:11, 9:11, 9:11)