Już w niedzielę, 19 stycznia, w hali sportowej przy ul. Rychlińskiego 19 czeka nas wyjątkowe widowisko tenisa stołowego!

 

BKS Stal Bielsko-Biała podejmie przed własną publicznością drużynę Palmiarnia ZKS Zielona Góra I w meczu granym awansem w ramach 1. ligi tenisa stołowego mężczyzn. To niezwykle ważne starcie w walce o kolejne punkty – po 1. rundzie nasz zespół zajmuje 5. miejsce w tabeli.

 

Niespodzianka dla kibiców! Podczas meczu będzie można zgarnąć oficjalną koszulkę tenisistów stołowych BKS na sezon 2024/2025.

 

Mecz grany awansem:
Kiedy? Niedziela, 19 stycznia
O której? 14:00
Gdzie? Hala BKS Stal Bielsko-Biała
Przeciwnik? Palmiarnia ZKS Zielona Góra I

 

Dla osób, które nie będą mogły być w hali sportowej BKS odbędzie się transmisja internetowa:
Stół 1: https://www.youtube.com/live/-FJyuvykHkQ
Stół 2: https://www.youtube.com/live/HSEz3HivQWo


Przyjdź na halę, poczuj sportową atmosferę i kibicuj razem z nami! Wstęp wolny!