Nowy pomysł Bialskiego Klubu Sportowego S.A. jest innowacyjny! Z podobnego rozwiązania nie korzysta jeszcze żaden klub TAURON Ligi, więc można powiedzieć, że na tym polu bialski klub jest prekursorem. Dzięki programowi Sportbonus, z którym rozpoczęliśmy współpracę, utworzona została nowa aplikacja bialskiego klubu.  Daje ona możliwość integracji środowiska siatkarskiego skupionego wokół siatkarskiego zespołu BKS BOSTIK Bielsko-Biała! Dzięki darmowej aplikacji można wspierać różnego rodzaju klubowe cele, robiąc m.in. zakupy u ponad 1000 partnerów. Z każdego tego typu zakupu część środków będzie zasilać cel, na które zbierane będą pieniądze. Co więcej dla najbardziej aktywnych kibiców przygotowane zostały nagrody specjalne! W aplikacji każdego tygodnia można również znaleźć zabawy, galerie i video z meczów, tabelę, terminarz i wiele innych ciekawych rzeczy, które na pewno przypadną do gustu nie tylko bielskim kibicom!
 
- Wprowadzamy kolejną rzecz, której jednym z celów jest przybliżenie naszym sympatykom naszego klubu i zespołu. Bardzo byśmy chcieli wspólnymi siłami wspinać się na szczyt i wierzę, że dzięki Wam jest to możliwe. Zapraszamy do ściągnięcia aplikacji oraz aktywne działanie. Krok po kroku będziemy realizować nasze cele i cieszyć się z osiągniętych sukcesów – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.
 
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym spadaniem" - tak i my małymi krokami będziemy razem z kibicami-posiadaczami aplikacji wdrapywać się na szczyt! "Razem w drodze na szczyt" to kolejny mały kroczek w tym celu! Co chcemy osiągnąć poprzez nasz nowy pomysł?
  • zintegrować środowisko związane z BKS BOSTIK Bielsko-Biała (drużyna, pracownicy, kibice, sponsorzy), bo dla nas wszystkich czerwony, żółty i zielony to nie tylko kolory
  • poprzez wspólną realizację małych celów dążyć do tych coraz większych
  • pokazać, jak jest nas (sympatyków BKS) dużo i że razem możemy osiągnąć wiele
 
Pierwszym celem nowej aplikacji bialskiego klubu jest kolekcja gadżetów BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Zebraniu środków na ten cel służyć mają nie tylko zakupy kibiców, ale także licytacje ciekawych przedmiotów i datki. Warto tu zauważyć, że robiąc zakupy przez aplikację u Partnerów aplikacji, cena produktów nie jest wyższa niż robiąc zakupy bez aplikacji! To Partner z przeprowadzonej transakcji przeznacza część kwoty na klubowy cel. Wysokość tej kwoty (tzw. zwrotki) jest różna w zależności od umowy podpisanej z danym Partnerem.
 
Zapraszamy do zabawy i pobrania aplikacji BKS BOSTIK Bielsko-Biała, która jest zupełnie darmowa!
Sklep Google Play - http://bit.ly/3mt7Noc
App Store - https://apple.co/37tFzpm