Calzature Artigianali „W53” to włoska firma specjalizująca się w produkcji butów nietypowych rozmiarów. Właścicielem jej jest Polak - Pan Wojciech Szybieniecki. Powstała w regionie Marche we Włoszech (słynne na cały świat zagłębie obuwnicze). To właśnie tam w latach 50-tych ubiegłego wieku powstała mała rodzinna firma, która zaczęła szyć ręcznie skórzane obuwie. Dobra sytuacja i udane inwestycje pomogły w szybkim rozwoju firmy przez co w roku 1968 powstała marka „UNDER 18”, która w kolejnych latach podbiła rynek włoski.

Przełomem w rozwoju firmy było rozszerzenie oferty o nietypowe rozmiary, do numeru 53 dla panów i do numeru 46 dla pań. Przyjmując nazwę „WORLAND” duże buty z Monte San Giusto trafiły wówczas do kilkunastu sklepów na terenie całego kraju. W latach dziewięćdziesiątych jako nieliczni firma potrafiła sprostać zapotrzebowaniu na buty w tak nietypowych rozmiarach. Wykonane ręcznie tradycyjnymi metodami rzemiosła, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie znalazły uznanie i szacunek wśród klientów. W 2015 roku firma zdobyła znak 100% Made in Italy, który jest gwarancją producenta obuwia najwyższej jakości.

Dziś Calzature Artignali „W53” stawia na najwyższą jakość i każde zamówienie realizuje indywidualne oferując odbiorcy możliwość wyboru rodzaju i koloru skóry w rozmiarach od 36 do 53 dla panów i od 32 do 47 dla pań. Specjalnie dobrane naturalne skóry charakteryzują się wytrzymałością a dopasowane idealnie do stopy buty zapewniają komfort. Obuwie marki “W53” jest realizowane na indywidualne zamówienie klienta we włoskiej fabryce w miejscowości Monte San Giusto, a dystrybucję i sprzedaż prowadzi Sklep Internetowy “CalzatureW53” - http://www.calzaturew53.it

Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie kolejnym dobrym rokiem dla Calzature Artignali „W53”, bowiem to właśnie rok, w którym firma nawiązała współpracę z Bialskim Klubem Sportowym S.A.

- Siatkarze, koszykarze, a także zwykli ludzie o większym wzroście lub ponadstandardowym rozmiarze stopy bardzo często spotykają się z problemem zakupu ubrań lub butów. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Udało nam się nawiązać współpracę z firmą CalzatureW53, która specjalizuje się w butach wielkich rozmiarów. Bardzo się cieszymy i liczymy na owocną i satysfakcjonującą współpracę mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Uwaga! Nasz nowy Partner - włoski producent obuwia w Nietypowych Rozmiarach 'Calzature W53' udostępnił dla wszystkich bielskich fanów specjalny Kod Promocyjny – „bksfan20”, dający 20% zniżki na zakup obuwia w sklepie internetowym.

Serdecznie zapraszamy na stronę naszego nowego Partnera, gdzie możecie zobaczyć pełną ofertę! Z pewnością kontakt z firmą będzie znakomity, bo dzięki właścicielowi - Panu Wojciechowi Szybienieckiemu, z producentem można dogadać się w języku polskim.
Wszystkie szczegóły - http://www.calzaturew53.it

Witamy na pokładzie!