Agencja Reklamy MediaGraf oferuje kompleksowe usługi projektowe i drukarskie począwszy od zaprojektowania logotypu firmowego do wysokiej jakości druku (techniką offset, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy - banery reklamowe, plakaty do szer. 1,3m), reklamę zewnętrzną: tablice, litery wycinane, litery przestrzenne, świecące, banery. W jej ofercie znaleźć można również gadżety reklamowe już od 1 sztuki (sublimacja, termotransfer cyfrowy, sitodruk, flex i flock), ogłoszenia prasowe, a także wiele innych niezbędnych do wypromowania marki. Wykonuje także foto prezenty (foto gadżety) - poduszki ze zdjęciem lub logiem, kubki z grafiką, piórniki z nadrukiem, torby z własnym projektem, indywidualne obrazy na płótnie CANVAS, foto tapety. MediaGraf to także projektowanie stron i sklepów internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i wymagań Google. Dodatkowo firma dzięki niezwykłym zdolnościom jej właściciela – Piotra Urbanka, oferuje sesje fotograficzne reklamowe, portretowe, a także osób, imprez, architektury krajobrazu oraz wnętrz (również lotnicze oraz za pomocą drona). Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie (działalność od 1997r.), profesjonalne wykonanie, przystępne ceny i szybkie terminy realizacji.

Dzięki zawartej współpracy Bialskiego Klubu Sportowego S.A. oraz Agencji Reklamy MadiaGraf i fotopiter.pl siatkarki BKS BOSTIK Bielsko-Biała mogły już w tym sezonie skorzystać z usług naszych nowych Partnerów. MediaGraf wykonał projekt naszego kalendarza, a Piotr Urbanek osobiście wykonał sesje zdjęciowe zarówno do kalendarza, jak i zdjęcia sesyjne, które wykorzystywane są w różnego rodzaju materiałach promocyjnych klubu.

- Agencja Reklamy MediaGraf to firma tworzona przez człowieka z pasją. Piotr Urbanek oferuje nie tylko druk cyfrowy, strony internetowe, gadżety reklamowe czy oklejanie samochodów. Dodatkową Jego pasją jest fotografia, której efekty w tym roku możemy oglądać na naszym fanpage, a także na kalendarzu BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Cieszymy się bardzo z nawiązania współpracy – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o naszych nowych Partnerach znajdziecie na stronach:
https://mediagraf.com.pl/
https://www.fotopiter.pl/

Agencję Reklamy MediaGraf i fotopiter.pl witamy na pokładzie!