Do ideału jeszcze sporo brakuje. Były proste błędy w obronie, momenty niedokładności, jednak sporo było też pozytywów, a na końcu wygrana z IV-ligowym rywalem zawsze cieszy. BKS w kolejnym meczu kontrolnym pokonał Drzewiarza Jasienica.

BKS Stal Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 4:3 (1:2)

4:3 Żyła

BKS Stal: Syc (Abram) - testowany zawodnik, Czyż, Kalamus, testowany, testowany zawodnik, Zieliński, Janik, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Dancik oraz Małaczek, R. Tański, Borutko, Waliczek, testowany zawodnik, testowany zawodnik

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla ekipy z Jasienicy. IV-ligowiec już w początkowej fazie spotkania objął prowadzenie, gdy Kacper Mazur skorzystał na bierności defensywy bialskiej Stali. W kolejnych fragmentach mecz toczył się głównie w środku pola, bez klarowniejszych sytuacji bramkowych. To jednak zmieniło się w końcówce premierowej części starcia. W 39. minucie ponownie mieliśmy remis. Świetną akcję testowanego zawodnik golem spuentował Juraj Dancik. Na przerwę to jednak jasieniczanie schodzili w lepszych nastrojach, gdy Adam Grygier celnie przymierzył z rzutu wolnego.

Po zmianie stron BKS ruszył do odrabiania strat i co najważniejsze - w swoich poczynaniach był bardzo skuteczny. Kluczowym zawodnikiem w szeregach bialskiej Stali był nowy nabytek - Tomasz Janik, który wypracował dwie bramki w sposób co najmniej efektowny, a raz testowany zawodnik na gola zamienił rzut karny podyktowany za zagranie ręką. Finalnie jednak mecz zakończył się wygraną BKS-u 4:3 - rozmiary porażki zredukował tuż przed końcem spotkania Bartosz Żyła.