Tenisiści stołowi BKS Stal aktywnie rozpoczęli kolejny tydzień. Trening w poniedziałek przepracowali na przygotowania do wyjazdu. We wtorek popołudniu zagrali ważny mecz o punkty w hali sportowej przy granicy z Czechami.
 

Jednym z elementów wyszkolenia w sporcie jest możliwość sprawdzania się w rywalizacji z innymi. Nasi tenisiści stołowi trenują zgodnie z tą maksymą. We wtorkowe popołudnie pojechali do Cieszyna na mecz z miejscowym „Talentem”. 


To był dobry pojedynek w wykonaniu naszych zawodników, jak podkreśla trener Sławomir Brak. „Nasi zagrali bardzo dobry mecz. Mogliśmy oglądać w ich wykonaniu akcje widowiskowe, jak również te mniej cieszące oko kibica, ale zwycięskie. Najciekawsza była rywalizacja deblowa na stole nr 1, który akurat przegraliśmy 2:3, ale chłopcy pokazali niesamowitą grę. I to cieszy. Było blisko. Do samego końca. Przegraliśmy 7:3, ale dziękuję moim zawodnikom za zaangażowanie i walkę o każdą piłkę”.


Dziękujemy Talentowi Cieszyn za zorganizowanie tego spotkania. Mamy nadzieję, że zobaczymy się przy stołach ponownie, już na wiosnę, tym razem w naszej hali sportowej.