Za nami już czwarta edycja Turnieju Tenisa Stołowego „Pokonujemy Granice”, która odbyła się 7 i 8 czerwca 2025 roku w hali BKS STAL przy ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej.

 

To był weekend pełen sportowych emocji. Przy jednym stole spotkali się zawodnicy z niepełnosprawnościami i pełnosprawni, by wspólnie rywalizować.

 

Turniej pokazał, że tenis stołowy to nie tylko sport, ale także forma rehabilitacji, sposób na aktywne spędzanie czasu i doskonała okazja do integracji. Dla wielu uczestników była to szansa, by przełamać bariery i nawiązać nowe znajomości.