BKS Stal Bielsko-Biała sfinalizował pierwszy zimowy transfer. Nowym zawodnikiem drużyny został Adam Waliczek, 32-letni napastnik, który w rundzie wiosennej będzie reprezentował czerwono-żółto-zielone barwy.

 

Adam Waliczek to piłkarz dobrze znany na lokalnych boiskach. W trakcie swojej kariery występował m.in. w zespołach Czarni Jaworze, Drzewiarz Jasienica, LKS Pogórze, Rekord Bielsko-Biała oraz Beskid Skoczów. Na poziomie seniorskim regularnie gra od sezonu 2012/2013, konsekwentnie budując doświadczenie i potwierdzając swoją wartość w ofensywie.

 

Nowy napastnik BKS Stal wnosi do zespołu boiskowe obycie, dobrą znajomość realiów ligowych oraz umiejętność gry pod bramką rywala, co ma być istotnym wzmocnieniem drużyny w nadchodzącej rundzie.

 

Adamowi Waliczkowi życzymy powodzenia, zdrowia oraz wielu bramek w barwach BKS Stal Bielsko-Biała.