Krzysztof Dybczyński nowym trenerem bialskiej Stali!
BKS Stal Bielsko-Biała z nowym trenerem! Zespół bialskiej Stali poprowadzi uznany w naszym regionie szkoleniowiec Krzysztof Dybczyński, który w ostatnim czasie prowadził Wisłę Strumień.
Krzysztof Dybczyński swoją trenerską karierę zaczynał w Rekordzie Bielsko-Biała, gdzie wpierw prowadził grupy młodzieżowe, a następnie objął zespół rezerw tego klubu. Później trafił do Cukrownika Chyba, który - wówczas - grał w Bielskiej Lidze Okręgowej. Tam trenował m.in. ... Arkadiusza Ruckiego. Najdłużej jednak Dybczyński trenował Czarnych Jaworze. W tym miejscu trenował blisko 5 lat. Jego ostatnim klubem była Wisła Strumień, której trenerem został w lipcu 2023 roku. Pod jego wodzą ekipa ze Strumienia odniosła 22 zwycięstwa, 9 remisów oraz 12 porażek. Pod wodzą Dybczyńskiego Wisła dokonała w poprzednim sezonie historycznej rzeczy - zakończyła ligowe zmagania bez porażki na własnym stadionie zdobywając 39 punktów.
Teraz nadszedł czas na nowe wyzwania. Dybczyński poprowadzi bialską Stal zastępując na stanowisku A. Ruckiego. Słowa podziękowania kierujemy także w kierunku Wisły Strumień i jej prezesa Bartosza Wojtkowa - notabene byłego zawodnika BKS-u. Klub wykazał się dużą wyrozumiałością, dzięki czemu Dybczyński już w czwartek poprowadzi zespół bialskiej Stali. Szacunek i powodzenia!
Krzysztofa Dybczyńskiego natomiast witamy w czerwono-żółto-zielonej rodzinie! Życzymy dużo zdrowia i wielu zwycięstw!