BKS STAL walczy o Lotto Superligę tenisa stołowego
Już we wtorek przed tenisistami BKS Stal Bielsko-Biała najważniejsze spotkanie sezonu! W rewanżowym meczu barażowym o awans do LOTTO Superligi zmierzymy się z drużyną Energa-Morliny Ostródzianka Ostróda. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.
Choć pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Ostródy, kwestia awansu nadal pozostaje otwarta. Nasi zawodnicy niejednokrotnie udowodnili już w tym sezonie, że we własnej hali potrafią rywalizować z każdym – również z drużynami występującymi na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.
Przed BKS-em ogromne wyzwanie, ale również wielka szansa na historyczny sukces. Wierzymy, że przy wsparciu naszych kibiców drużyna pokaże pełnię swoich możliwości i zostawi na stole całe serce.
Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do wspólnego dopingu! Wasza obecność i energia z trybun mogą mieć ogromne znaczenie w walce o upragniony awans do LOTTO Superligi.
BKS Stal Bielsko-Biała – Energa Morliny Ostródzianka Ostróda
19 maja 2026 (wtorek)
Godzina 17:00
Hala przy ul. Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej