BKS Stal podczas IV Memoriału im. Marcina Biskupa
W miniony weekend oldboje BKS Stal Bielsko-Biała wzięli udział w IV Memoriale im. Marcina Biskupa, który rozegrano w hali przy ul. Startowej. Doroczny turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji w formule 35+, ale przede wszystkim pięknym gestem pamięci o zmarłym Marcinie Biskupie oraz spotkaniem piłkarskich przyjaciół z regionu.